WARSZTATY Z FOTOGRAFII STUDYJNEJ 30/08/2024

SPOTKANIA Z BŁYSKIEM

Pokażemy Ci, jak w  prosty sposób wykorzystać możliwości światła błyskowego, do kreowania efektownych zdjęć portretowych. Z nami nauczysz się  również jak porozumiewać się z modelami podczas sesji oraz jak pracować z klientami.

Opanuj Sztukę Oświetlenia Błyskowego w Studiu

Chcesz tworzyć wyjątkowe, profesjonalne fotografie, które przyciągną uwagę klientów, znajomych i obserwatorów na Instagramie, ale nie wiesz jak to zrobić?

Opanujesz techniki pozowania i pracy z modelką/modelem, czy parami, by wydobyć z nich naturalne piękno i stworzyć zdjęcia pełne emocji.
Stworzysz imponujące portfolio, które będzie Twoja przepustką do świata profesjonalnej fotografii.
Nauczysz się pracować z modyfikatorami światła, takimi jak softboxy, blendy i czasze.
Poznasz tajniki światła błyskowego i nauczysz się je wykorzystywać do kreowania niesamowitych efektów.
Odkryjesz różne rodzaje lamp błyskowych i ich zastosowanie w fotografii studyjnej.
Dowiesz się, jak ustawić aparat i lampę, by uzyskać perfekcyjne naświetlenie w każdych warunkach.
KIM JESTEŚMY I DLACZEGO WARTO SIĘ UCZYĆ OD NAS?

Ania Kudra i Aleksandra Łyźniak to duet fotografek, które współpracują od ponad 5 lat. Specjalizują się w fotografii ślubnej, ale realizują również projekty biznesowe, wnętrzarskie, produktowe i studyjne.
W swojej pracy wykorzystują lampy marki Profoto, które zapewniają im szerokie możliwości kreacyjne.

Są autorkami e-booka „Spotkanie z błyskiem” na temat oświetlenia błyskowego. W książce prezentują przykładowe ustawienia lamp Profoto, które można wykorzystać w różnych sytuacjach.

Ich prace były publikowane w Vogue Polska, Glamour, Prestiż, Slowhop, ZankYou, abcslubu.pl, Shuba Magazine, czy White Mad.

CHCESZ MIEĆ PORTFOLIO JAK PONIŻEJ?
Czy Twoje zdjęcia studyjne lub plenerowe wydają się bez wyrazu? Z nami odkryjesz tajniki fotografii błyskowej!

Masz dość nudnych, płaskich zdjęć? Naucz się wykorzystywać światło błyskowe i stwórz imponujące portfolio, które przyciągnie uwagę Twoich klientów.

POĆWICZYSZ PRZEZ KILKA GODZIN
DOWIESZ SIĘ JAK ZWIĘKSZYĆ ZAROBKI
NAUCZYSZ SIĘ JAK SPRAWNIE KOMUNIKOWAĆ Z KLIENTEM
OTRZYMASZ BONUSY I WSPARCIE NA GRUPIE
SZCZEGÓŁOWA AGENDA WARSZTATÓW
01. Zrozumienie światła

Zrozumienie roli światła w fotografii jest kluczowe. Podczas naszych warsztatów odkryjesz, jak wpływa ono na kreatywne ujęcia.

EFEKT: Zyskasz pewność w obsłudze lamp błyskowych i lepiej zrozumiesz ich działanie, co pozwoli Ci stworzyć jeszcze lepsze fotografie.

02. Komunikacja z klientami czy modelami

W tym bloku dowiesz się jak rozmawiać z potencjalną modelką czy klientem, aby Wasza sesja przebiegła w sposób profesjonalny, a rezultat był dokładnie taki, jaki założono na początku.

EFEKT: Będziesz prowadzić zlecenia w sposób profesjonalny i efektywny. Doskonała komunikacja pomoże Ci zbudować zaufanie i komfort zarówno u modelki, jak i klienta, co przekłada się na bardziej naturalne i udane sesje fotograficzne.

03. Kluczowe aspekty makijażu

Mega istotna kwestia przy każdej sesji zdjęciowej. Dowiesz się, jakie są najważniejsze aspekty w przygotowaniu profesjonalnego make-upu i jak wpływa on na efekt końcowy Twojej pracy.

EFEKT: Poszerzysz wiedzę na temat istotnych aspektów tego procesu oraz zrozumiesz, w jaki sposób makijaż wpływa na ostateczny rezultat zdjęcia. Dzięki temu  świadomie będziesz współpracować z wizażystą lub klientem, aby osiągnąć pożądane efekty wizualne na zdjęciach.

04. Kwestie formalne

Poruszymy najważniejsze kwestie dotyczące publikacji wizerunku oraz praw autorskich, oraz pozostałych. Omówimy jakie dokumenty należy podpisać z modelką przed sesją. Wyjaśnimy wagę wyrażenia zgody na publikację sesji również przez studio.

EFEKT: Lepiej zrozumiesz proces oraz dokumenty związane z publikacją zdjęć. Dzięki temu  profesjonalnie poprowadzisz sesje, zapewniając sobie i swoim klientom ochronę praw autorskich oraz klarowne porozumienie co do wykorzystania fotografii.

04. Ćwiczenia praktyczne

Po sporej dawce teorii przyjdzie czas na 4 godziny praktyki. Popracujesz z modelem i modelką, które posiadają duże doświadczenie w pracy przed obiektywem. Ułatwi Ci to wykonanie świetnych zdjęć oraz pozwoli na zastosowanie w praktyce zdobytej wcześniej wiedzy. Będziemy wspierać Cię przez cały proces.

EFEKT: Zyskasz bezcenne doświadczenie w pracy z modelem. Połączenie teorii i praktyki pozwoli Ci doskonalić umiejętności i rozwijać swój warsztat, a dodatkowo wsparcie w procesie sesji zwiększy Twoją pewność siebie i komfort pracy.

Jeszcze sie zastanawiasz?
zobacz bonusy!
E-BOOK

Po zakończeniu warsztatów otrzymasz od nas nasz pierwszy autorski e-book. W pełni poświęcony pracy z lampami błyskowymi w studio jak i plenerze. 150 stron pełnych inspiracji!

WZÓR UMOWY TFP

Dodatkowo dostaniesz od nas umowę w formacie PDF. W pełni poświęconą szczegółom współpracy w ramach TFP oraz prawom i obowiązkom obu stron.

ZNIŻKI NA SPRZĘT W CYFROWE.PL

Planujesz zakup sprzętu? Otrzymasz od nas atrakcyjne rabaty oraz wsparcie merytoryczne w doborze odpowiedniego aparatu czy lampy.

GRUPA WSPARCIA NA FB

Głowa pełna pomysłów po warsztatach? To do dzieła! Twórz niezapomniane kadry i podziel się nimi na dedykowanej, zamkniętej grupie. Czy nurtują Cię pytania techniczne? A może szukasz miejsca na sesje? Koniecznie podziel się tym z nami. Razem będziemy budować wspierającą się społeczność kreatywnych fotografów 🙂

TESTY SPRZĘTU MARKI SONY I PROFOTO

Masz okazję przetestować sprzęt od producentów marek, na których na co dzień pracujemy. Pracujesz na lustrzance? Zobaczysz plusy pracy na bezlusterkowcu i możliwościach, które daje. Do dyspozycji będą lampy marki Profoto, które dają nieograniczone możliwości kreowania światłem.

Czy to na pewno jest dla mnie?

Stworzyłyśmy te warsztaty, ponieważ widzimy, jak wiele osób pragnie zgłębić tajniki fotografii studyjnej, ale nie wie, od czego zacząć. Zbyt często początkujący fotografowie błądzą po omacku, tracąc czas i pieniądze na nieefektywne rozwiązania.

JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Chcesz robić lepsze zdjęcia, ale nie wiesz, jak wykorzystać lampy studyjne. Masz dość zdjęć, które są mdłe, niedoświetlone lub po prostu nie wyglądają tak, jak sobie tego wyobrażałeś.

Masz podstawowy sprzęt fotograficzny i chcesz się dowiedzieć, jak wykorzystać go do tworzenia bardziej kreatywnych zdjęć, które wyróżnią się na tle innych.

Chcesz spróbować fotografii studyjnej, ale nie wiesz, od czego zacząć. Masz mnóstwo pytań, ale nie masz do kogo się z nimi zwrócić.

Chcesz zaoszczędzić czas i poznać techniki oświetlenia studyjnego i nauczyć się je wykorzystywać do tworzenia przykuwających wzrok, efektów.

Szukasz możliwości rozbudowania swojego portfolio.

NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Nie masz żadnego doświadczenia w fotografii i nie posiadasz podstawowego sprzętu fotograficznego. Warsztaty są przeznaczone dla osób, które znają podstawy fotografii i potrafią obsługiwać aparat.

Nie interesują Cię techniczne aspekty oświetlenia studyjnego. Uczymy tajników oświetlenia studyjnego i pokazujemy, jak je wykorzystywać do tworzenia różnych efektów.

Nie masz czasu na ćwiczenia, ani rozwój swoich umiejętności fotograficznych. Podczas warsztatów będziesz mieć okazję na praktyki, ale nie oczekuj, że od razu będziesz robić efektowne kadry.

Oczekujesz, że ktoś zrobi zdjęcia za Ciebie. Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą samodzielnie nauczyć się robić zdjęcia z wykorzystaniem lamp studyjnych poprzez praktyczne ćwiczenia.

OPINIE O NASZYCH WARSZTATACH
Piotr

To było nie tylko inspirujące doświadczenie, ale także okazja do zgłębienia wielu nowych aspektów fotografii, czego jestem niezmiernie wdzięczny. W trakcie warsztatu udało mi się zdobyć nieocenione informacje i praktyczne wskazówki, które z pewnością ożywią moje fotograficzne projekty.

Co więcej, atmosfera podczas warsztatu była niezwykle inspirująca. Spotkanie z tak zaangażowanymi i kreatywnymi uczestnikami sprawiło, że doświadczenie to było jeszcze bardziej wartościowe. Wszyscy byli otwarci, chętni do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, co stworzyło wyjątkową atmosferę współpracy i nauki.

Monika

Formuła warsztatów bardzo mi odpowiadała. Bardzo czytelny przekaz informacji na temat oświetlenia. Fajnie przekazana wiedza. Dziewczyny w sposób bardzo przystępny przedstawiły tajniki przydatnej i praktycznej wiedzy, dużo tzw. tip’ów, porad, dobrze poruszane aspekty techniczne. Dziękuję serdecznie za miłą atmosferę oraz ciepłe przyjęcie.

Aleksandra

Zawsze chciałam się nauczyć fotografii studyjnej, ale wydawało mi się to bardzo trudne. Kiedyś próbowałam zrobić zdjęcia lampami błyskowymi, ale nie potrafiłam nad tym zapanować. Po warsztatach u dziewczyn wszystko stało się proste i klarowne. Duża dawka wiedzy, praktyki w sympatycznej atmosferze. Polecam!

ZOBACZ PONIŻEJ JAK WYGLĄDAŁY POPRZEDNIE EDYCJE
TERMIN & MIEJSCE WARSZTATÓW

STUDIO ASTRA (ul. Borzymowska 28 03-565 Warszawa)

(IG: @astrastudio.pl.warszawa)

30 SIERPNIA (piątek) 11:00-16:00

10 MIEJSC

Poniżej dwie sale (Woda i Cyklorama) , w których będziemy ćwiczyć z użyciem lamp.

OSOBY POZUJĄCE
WIKTORIA
PATRONAT
WARSZTATY Z FOTOGRAFII STUDYJNEJ

Krok po kroku przejdziesz razem z nami przez wszystkie etapy sesji zdjęciowej. Od wyboru niezbędnego sprzętu, przez ustawienie modela oraz oświetlenia, aż po efekt końcowy. Wspólnie omówimy wykonane prace i podzielimy się naszymi wskazówkami.

check_circleW cenie wliczony koszt wynajęcia studia, 2 modeli
check_circle150 stron darmowego e-booka, który pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas i sprawi, że w krótkim czasie zdobędziesz wiedzę, którą kolekcjonuje się latami.
check_circleGrupa wsparcia na FB, gdzie poznasz i wymienisz doświadczenia z innymi początkującymi fotografami studyjnymi.
check_circleMozliwość testowania sprzętu marki Sony i Profoto.
check_circleAtrakcyjne zniżki na sprzęt w Cyfrowe.pl.
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Napisz do nas – zapraszamy do kontaktu!