Cześć!
cieszymy się, że jesteś tu!

Ania i Aleksandra

fotograficzny duet z pięknego Gdańska

Uwielbiamy wyzwania i kreatywność – w naszej pracy zawsze stawiamy na oryginalność i indywidualne podejście. Jesteśmy zapalonymi podróżniczkami, które kochają odkrywać nowe miejsca i kultury. Nie wyobrażamy sobie dnia bez dobrej kawy, smacznego jedzenia wege oraz naszych czworonożnych przyjaciół. A przede wszystkim – wierzymy w ideę slow life, czyli celebrowanie każdej chwili i cieszenie się życiem.

Nasz świat to fotografia ślubna, studyjna oraz produktowa. Podróżujemy po całym kraju oraz Europie aby spełniać Wasze marzenia.

Fotografia ślubna, portretowa, reportażowa i analogowa

Fotografia ślubna, portretowa, produktowa i biznesowa

Co nas wyróżnia?

Wspieramy kobiety

Jesteśmy kobietami i jako kobiety świetnie rozumiemy, jak ważne są piękne i pełne emocji zdjęcia dla każdej z nas.

Zmysł wzroku

Ania jest niesłysząca, jej wyostrzony zmysł wzroku potrafi dostrzec detale i momenty nieuchwytne dla innych. Zna język migowy oraz potrafi czytać z ust, dzięki temu jesteśmy w stanie bez problemu porozumieć się z każdym klientem.

Fotografia analogowa

Aleksandra jako wielka fanka fotografii analogowej przygotuje dla Was niepowtarzalne, klimatyczne portrety oraz nauczy Was pracy z aparatami na klisze.

Zdjęcia w Trójmieście

Zabierzemy Was w najfajniejsze zakątki Trójmiasta na sesje zdjęciową w cudownej atmosferze (zdjęcia na terenie gdańskiej stoczni to nasz konik!)

Duet fotografów

Co dwoch fotografow to nie jeden. Z połączenia naszych prac powstaje unikalny reportaż, którego jeden fotograf nie byłby w stanie Wam zapewnić.

Szkolenia fotograficzne

Stawiamy na edukację. Pomożemy Wam wejść na rynek fotografii ślubnej od A do Z.

Slow life

W wolnej chwili fotografujemy urokliwe domy na Slowhop lub Alohacamp, zapewniając wyjątkowe doświadczenie bliskości z naturą, wytchnienie od miejskiego zgiełku i możliwość odkrywania spokojnych oaz w pięknych zakątkach Polski.

Publikacje i wyróżnienia

Nasze prace zostały docenione w Polsce i za granica. Mozecie poczytac o nas i zobaczyć nasze zdjęcia m.in. w vogue polska czy slow hope

Z połączenia naszych mocy stworzyłyśmy Studio Kudra – miejsce otwarte i dostępne dla wszystkich. Zapraszamy do naszego świata!

Zrealizuj swoje marzenia, a my zadbamy o Twoje zdjęcia!

TARGI ŚLUBNE

Backstage sesji 

Backstage sesji 

PUBLIKACJE & WYRÓŻNIENIA
ZANKYOU