NASZA OFERTA, PROCES & OPINIE 

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru fotografa na Twój Wyjątkowy Dzień Ślubu. Nasza strona jest dedykowana temu, aby znaleźć nie tylko odpowiedzi, ale także inspiracje i wszystkie niezbędne informacje, które sprawią, że Twój ślub będzie niezapomnianym wydarzeniem. Przewiń dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie cenowej i jak możemy uczynić Twój dzień wyjątkowym.

PO CO TO ROBIMY?

Cel fotografii ślubnej w naszej pracy jest wielowymiarowy. Oprócz przekazywania pięknych i niezapomnianych momentów, nasza praca jest efektem lat doświadczeń i rozwoju. Angażowanie się w fotografię analogową w naszym czasie wolnym pozwala nam na lepsze dokumentowanie, skupiając naszą uwagę na każdym kadrze i uważności na detale. Dzięki pracy z lampami błyskowymi w studiu przy sesjach wizerunkowych, biznesowych, wiemy jak stworzyć dynamiczne i kreatywne zdjęcia. Nasze umiejętności stale się rozwijają dzięki dywersyfikacji naszej pracy, obejmującej fotografię wnętrz, produktów i inne, co przekłada się na wzbogacenie materiału wykonanego w dniu ślubu.

ZAPRASZAMY DO ODKRYCIA NASZEGO PORTFOLIO KLIKAJĄC PONIŻEJ
Jak Wygląda Realizacja Naszych Usług?
Spotkanie & Umowa

Na nasze pierwsze spotkanie zapraszamy Was na aromatyczną kawę, podczas której omówimy Wasze plany oraz dobierzemy pakiet, która będzie odpowiadał Waszym potrzebom oraz podpiszemy umowę. Spotkanie, jak i umowę możemy również zorganizować w formie on line.

Poradnik & checklista

Otrzymacie od nasz autorski poradnik na temat przygotowań do ślubu, checklistę, dzięki której nie zapomnicie o najmniejszych detalach oraz ankietę, dzięki której zbierzemy wszystkie najważniejsze informacje o Waszym dniu ślubu,tak aby wszystko to co dla Was najważniejsze, zostało przez nas sfotografowane.

Sesja & Reportaż

Wykonujemy reportaż oraz sesję narzeczeńską – to świetna okazja do oswojenia się z naszymi aparatami, ale także do spędzenia razem czasu i lepszego poznania nas. To również piękna pamiątka, którą możecie wykorzystać jako zaproszenia na ślub, prezent dla rodziców.

Selekcja & Obróbka

Bierzemy się za selekcję i obróbkę Waszych zdjęć. Tworzymy dwa niezależne reportaże, które łączymy w jedną, spójną historię. Gotowy reportaż w formie online staramy się przygotować w ciągu 20 dni roboczych.

Oddanie gotowych materiałów

Tworzymy galerię online chronioną hasłem oraz przygotujemy wysokiej jakości wydruki odbitek oraz albumy premium, które utrwalą wspomnienia z Waszego wyjątkowego dnia.

PEŁNE REPORTAŻE

Poniżej znajdziesz linki do materiałów, jakie oddajemy w pełni. Zachęcamy do ich obejrzenia, aby zobaczyć, jak prezentujemy nasze prace.

JULIA & KSAWERY
MALWINA & MARIAN
AGNIESZKA & JACEK
ALEKSANDRA & MARCIN
WYBIERZ SWÓJ PAKIET

Oferujemy trzy różne pakiety fotograficzne, dostosowane do różnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów ślubnych. Wybierz taki, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i budżetowi, a my zajmiemy się resztą, abyście mogli cieszyć się niezapomnianymi wspomnieniami na lata.
W przypadku mniejszych ślubów z najbliższymi, zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia indywidualnego pakietu, który spełni Wasze oczekiwania.

Koszt sesji ślubnej innego dnia jest ustalany indywidualnie w zalezności od lokalizacji. Zaczyna się od 800 PLN.

SHORT

4500 PLN

Idealny na krótsze ceremonie i mniejsze uroczystości.

check8 godzin
check2 fotografów
checkgaleria online na hasło
checkmini plener w dniu ślubu
checkmin. 250 autorsko obrobionych zdjęć
POPULARNE

CLASSIC

6500 PLN

Doskonały wybór na średniej wielkości wesela.

check12 godzin
check2 fotografów
checkgaleria online na hasło
checkmini plener w dniu ślubu
checkmin. 500 autorsko obrobionych zdjęć

EXCLUSIVE

8500 PLN

Świetny wybór dla tych, którzy chcą dodatkowe materiały.

check12 godzin
check2 fotografów
checkgaleria online na hasło
checkmni plener w dniu ślubu
checkmin. 500 autorsko obrobionych zdjęć
check30 x 30 cm album
checksesja narzeczeńska albo sesja poślubna innego dnia
checkanalogowy aparat kompaktowy z kliszą
checkmax. 30 sekundowa rolka z dnia ślubu
Marzycie o unikalnym reportażu ślubnym?

Planowanie ślubu to jedno z najważniejszych wyzwań, przed którym staniecie. Dlatego wybór fotografa na ten dzień, który stworzy dla Was pamiątkę na całe życie, należy do tak istotnych.  

W naszej ofercie znajdziecie kompleksowe fotografowanie Waszego ślubu – od przygotowań, poprzez ceremonię, krótką sesję w plenerze, aż do zabawy weselnej.

Jeśli marzycie o sesji ślubnej w innym dniu, bądź sesji za granicą zapewniamy również taką opcję. Nasze usługi są elastyczne i dostosowujemy je do Waszych indywidualnych potrzeb.

Jeśli szukacie krótszej historii zdjęciowej lub spersonalizowanej oferty, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wystarczy, że napiszecie do nas i opowiecie, jak ma wyglądać Wasz wymarzony dzień. Razem wybierzemy optymalną ofertę, aby stworzyć niezapomnianą pamiątkę ślubną, którą będziecie mogli wspominać przez całe życie.

OPINIE NASZYCH PAR